Jak nás vidí zákaznice?

Magdalena

"Díky Moje Krejčovství za neskutečné šaty a la víla přesně na míru"


Anna

"Všichni mi šaty moc chválili, já jsem se cítila nejkrásnější, ale pohodlně, letně, prostě tak, jak jsem si svoje svatební šaty vždycky představovala.Ještě jednou moc děkuji, i díky Vám byla ta svatba tak nádherná!"


Natalie

"Potreba rict, ze jsem s saty od vas opravdu neprohloupila. Krome toho, ze jsou jen moje, a ze mi zustanou na pamatku, ikdyz uz se do nich treba brzo nevejdu, jsem v nich radila az do rana a vsichni hoste me chvalili, ze jsem krasna nevestinka. Mimoto, myslim, ze jsme si spolu jejich zrod docela hezky uzily.. :) "


Kristýna

"Dlouho jsme se rozhodovali se sestrou a družičkami, že něco ještě chybí. A tak jsem se rozhodla změnit pásek. Ale vypadalo to krásně :-) Jinak den, byl opravdu krásný, všechno se podařilo, všem se to líbilo a odjížděli šťastní. Hlavně my :-) "


Petra

"Chtěla bych Vám moc moc moc poděkovat za úžasné šaty, které sklidily velký úspěch. Byly opravdu šité na míru, jelikož jsem v nich vydržela až do 5 hodiny ráno. :) Ještě jednou moc děkuji za Vaši perfektní práci a servis, který budu ráda dále doporučovat."


Monika

"Byla jsem byla moc spokojená, všichni mi šaty chválili :) "

Natálie

"Opět šaty všichni obdivovali.
Mooooc děkuji a posílám fotky."

Alžběta

"Nádherný kabát od Moje Krejčovství.. Moc děkuju :) "